Towarzystwo Oświatowe EDUKACJA jest organizacją pożytku publicznego KRS 0000141749

Aktualności

Wyniki Szkolnego Konkursu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych

Email Drukuj PDF

Tegoroczna edycja szkolnego konkursu kolędowego odbyła się w formie zdalnej. Okazało się, że dla uczestników nie stanowiło to żadnej bariery w przygotowaniu cudownych występów. Każdy z nich był zupełnie inny, jedyny w swoim rodzaju! Dziękujemy za udział w konkursie i przedłużenie corocznej szkolnej tradycji.

Więcej…
 

Klasa VIb – mimo braku kiermaszowego zamieszania nie rezygnujemy z pomagania!!!

Email Drukuj PDF

Czas pandemii sprawił, że nie możemy spotkać się i zorganizować akcji kiermaszowej na rzecz potrzebujących. Postanowiliśmy zatem, że rezygnujemy w tym roku z obdarowywania się nawzajem prezentami mikołajkowo-bożonarodzeniowymi, a za pieniądze przeznaczone na te podarunki zakupiliśmy potrzebne przybory szkolne oraz artykuły kosmetyczno-pielęgnacyjne i wsparliśmy dzieci z Domu Dziecka nr 2, mieszczącego się przy ulicy Aleksandrowskiej 137 w Łodzi. W każdej z 19 paczek - bo tylu jest podopiecznych w tym domu dziecka - znalazło się również coś słodkiego:)

Więcej…
 

Rekrutacja

Email Drukuj PDF

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Więcej…
 

Szósta A PO-MA-GA - Pomóż i TY!

Email Drukuj PDF

Mimo pandemii klasa 6a pomaga i chce zaangażować w to innych! Tym razem nasz kiermasz świąteczny odbędzie się w formie online. W dniach 9-21 grudnia zbieramy pieniądze dla Julki – dziewczynki ciężko chorej na epilepsję. Potrzebuje ona niezwykle drogiego leku, który bardzo jej pomaga w radzeniu sobie z tą dolegliwością. Wpłaty dokonać można przelewem – pod tekstem umieszczamy link do wpłat. Nie ma ustalonych cen – każdy grosz się liczy! Osoba, która wesprze naszą zbiórkę, może wysłać maila pod adres: https://www.siepomaga.pl/julia-krak?fbclid=IwAR1XpGSLShGkR_oLdFjtCFDZYPKpWl7YVg0zHLs6LfHdlRnQ7srRG57Tzbg

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Świątecznej Piosenki Angielskiej

Email Drukuj PDF

Konkurs Świątecznej Piosenki Angielskiej odbędzie się 17 grudnia 2020 roku o godz. 15.00 na spotkaniu na Teams.

Więcej…
 
Szkoły Społeczne im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Towarzystwo Oświatowe "Edukacja"
ul. Inżynierska 2/4
93-569 Łódź
e-mail: biuro@to.edu.pl
tel.:       0-42-636-81-53
KONTO: Towarzystwo Oświatowe "Edukacja" BGŻ SA o/Łódź
24 2030 0045 1110 0000 0020 8320