Towarzystwo Oświatowe EDUKACJA jest organizacją pożytku publicznego KRS 0000141749

Aktualności

Uwaga! Koncert!

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

zapraszam na koncert pt. "Wspomnienie z wakacji", który odbędzie się w dniu 22 października 2019r. o godz. 17.00 w "Akwarium".

Dyrektor Szkoły

Piotr Piotrowski

 

Pasowanie uczniów klas pierwszych

Email Drukuj PDF

14 października to wyjątkowy dzień. Święto Edukacji, w którym przyjęcie pierwszoklasistów do braci uczniowskiej jest piękną tradycją. Witamy Was drodzy uczniowie, życząc wielu radości podczas wędrówki w krainie wiedzy.

Więcej…
 

Dzień Nauczyciela, czyli Narodowe Święto Edukacji.

Email Drukuj PDF

14 października – jak co roku- szkolne koło teatralne (i sympatycy) przygotowali specjalną uroczystość. Na początku było bardzo oficjalnie: poczet sztandarowy, hymn, życzenia SU… Później jednak zamiast szkolnego kabareciku o …szkole (!), wystawiliśmy musical z myślą o nauczycielach. Zamiast piosenek ABBY (wszyscy pamiętamy hit ostatnich lat: "Mamma Mia") wykorzystaliśmy głownie piosenki Anny Jantar, choć pojawiła się i "Ostatnia niedziela" sprzed niemal…100 lat(!), i tegoroczna "Seniorita"….

Więcej…
 

Sukcesy naszych biegaczy

Email Drukuj PDF


Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce w Doha już za nami. Do historii przejdą wyniki rodaków. Długo będziemy wspominać nowe rekordy kraju naszych biegaczy: Marcina Lewandowskiego z biegu na 1500 m oraz "aniołków Matusińskiego" ze sztafety 4x400 m.
My też mamy za sobą swoje "małe Mistrzostwa Świata" - Sztafetowe Biegi Przełajowe Województwa Łódzkiego. Chociaż pogoda w niczym nie przypominała tej z Kataru - na termometrach widniało zaledwie 7°C, deszcz i wiatr smagały uczestników, to rozgrzewały nas emocje, które do końca każdego z biegów sięgały zenitu!

Więcej…
 

Konkurs plastyczny zakończony

Email Drukuj PDF

11 października ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego dla klas I- III „Jesień w przyrodzie”. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali nagrody rzeczowe, wszyscy finaliści pamiątkowe dyplomy.

Więcej…
 
Szkoły Społeczne im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Towarzystwo Oświatowe "Edukacja"
ul. Inżynierska 2/4
93-569 Łódź
e-mail: biuro@to.edu.pl
tel.:       0-42-636-81-53
KONTO: Towarzystwo Oświatowe "Edukacja" BGŻ SA o/Łódź
24 2030 0045 1110 0000 0020 8320