DRODZY UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH I GIMNAZJUM, NAUCZYCIELE

Składamy serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły i uzyskania bardzo dobrych wyników egzaminów kończących edukację w Szkole Podstawowej Towarzystwa Oświatowego "Edukacja".

Cieszymy się, że tak pięknym akcentem zakończyliście lata nauki w naszej szkole, jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć a Waszym Nauczycielom dziękujemy za wsparcie i pomoc w osiąganiu Waszych celów.

„Nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia”, tak pisał znakomity pisarz Viktor Hugo. Sięgajcie po swoje marzenia, nie rezygnujcie z osiągania celów, nawet tych najtrudniejszych. Życzymy Wam wytrwałości, motywacji i otwartości umysłów w kolejnym etapie życia.

Niech spełniają się Wasze plany życiowe, ambicje Nauczycieli i pragnienia Rodziców, a ich realizacja będzie powodem do osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

Zarząd T.O.”Edukacja”,

Szkół Społecznych

Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"

im. Księcia Józefa Poniatowskiego

Zakończenie roku szkolnego 2018/1019

Szkoła Muzyczna I Stopnia i Kurs Instrumentalny Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"

zapraszają wszystkich uczniów na uroczyste zakończenie roku szkolnego,

które odbędzie się 19 czerwca o godz. 14.00 w akwarium.

Kinga Wicińska- Dyrektor Szkoły Muzycznej

Hubert Stopnicki - Dyrektor Kursu Instrumentalnego

.

Szanowni Państwo,uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się:

17 czerwca br. o godz. 15.30 klasa „0”

19 czerwca br. w następujących godzinach:

godz. 9.00-10.00 klasy I-III

godz. 10.00-11.00 klasy IV-VI

godz. 11.00 klasy VII, VIII, III kl. Gimnazjum

.

Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się 19 czerwca o godzinie 8:00 w parafii pw. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Łąkowej.

Nauczyciele religii

Wyniki konkursu literackiego dla klas 4-6

W czerwcu został zakończony konkurs literacki ogłoszony w ramach obchodów osiemdziesiątej rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej.

Uczniowie po przeczytaniu książek „Bezsenność Jutki”, „Syberyjskie przygody Chmurki” i „Wysiedleni” Doroty Combrzyńskiej – Nogali, napisali listy do bohaterek utworów.