Konkurs "W trosce o czyste powietrze"

W dniu 23 października w ramach programu „Terra eccologica” odbył się konkurs „W trosce o czyste powietrze”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas IV-VI. Uczniowie odpowiadali na pytania testowe w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV i V/VI. Głównym celem konkursu było włączenie uczniów do aktywnego udziału w zapobieganiu zanieczyszczeniom powietrza i pogłębieniu ich wiedzy na temat przyczyn powstawania smogu.

I miejsce w konkursie uzyskał Michał Muszyński VI a, który uzyskał 80% poprawnych odpowiedzi.

Uczniowie, którzy uzyskali wyróżnienia: Julian Płóciennik IV b, Szymon Grzeszkiewicz, Kajetan Wiktorowski, Cezary Wysocki IV a, Franciszek Mazur VI b, Melania Śnieg, Krzysztof Siciński, Zofia Kieruczenko VI a, Kacper Wojewoda, Hanna Radek V b.

Wręczenie nagród odbędzie się na apelu na zakończenie pierwszego półrocza.

KrysNow