Baśniowe światy w escape room

Kolejny miesiąc przed nami i... kolejne święta nietypowe. W listopadzie obchodzimy Dzień Postaci z Bajek. Bo któż z nas nie lubi baśni i bajek? Myśląc o tym dniu p. Asia M. Kasia S, Małgosia B. przygotowały dla uczniów klas 0 – III baśniowy pokój zagadek. Wszystkie baśnie się wymieszały, bohaterowie pozamieniali swoimi światami, magiczne przedmioty trafiły nie do tych rąk, do których powinny i jeszcze ktoś zamknął naszą świetlicę a w niej torbę ze skarbami... O nie!

Tak dłużej być nie mogło! Koniecznie trzeba było zrobić porządek, znaleźć klucz do kłódki i wejść do pokoju, wszystkie postacie i przedmioty musiały trafić na swoje miejsce. Na szczęście z pomocą wkroczyli uczniowie z klas 0 – III, których p. Ania J. przeprowadzała przez kolejne zadania, dzięki czemu szybko uratowali sytuację- świetnie się przy tym bawiąc. Dziękujemy za wspólną wspaniała zabawę.

M. Bieniek

er6 er9