Szkoła Podstawowa T. O. Edukacja laureatem British Council Addvange Award

W Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie zostały wręczone nagrody British Council Addvantage Award. Wśród laureatów była Szkoła Podstawowa T. O. Edukacja. Otrzymaliśmy nagrodę w kategorii „The Biggest Growth in Cambridge Young Learners Examinations for 2019.” British Council tym samym doceniło wkład i zaangażowanie naszych anglistów w upowszechnianie języka angielskiego i przygotowanie uczniów do egzaminów Cambridge YLE.

Od wielu lat uczniowie Szkoły Podstawowej pod okiem naszych nauczycieli języka angielskiego przygotowują się do egzaminów YLE Starters, Movers oraz Flyers i co roku osiągają w tych egzaminach bardzo dobre wyniki. Ceremonię wręczenia nagród otworzył JE Pan Jonathan Knott, ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce. Pogratulował przedstawicielom szkół z całej Polski, współpracującym od lat z British Council w ramach programu Addvantage i podkreślił, jak ważną pracę wykonują nauczyciele upowszechniając język angielski.

M. Zając

image1 thumbnail image