Towarzystwo Oświatowe EDUKACJA jest organizacją pożytku publicznego KRS 0000141749

Bal karnawałowy najmłodszych

Email Drukuj PDF

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci. Dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas, w dniu 20 lutego 2020 roku. W udekorowanym przez starszych uczniów naszej szkoły akwarium szkolnym, pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci i nauczyciele przebrani byli za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, myszki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tej imprezy.

Dziękujemy uczniom klas VIII za możliwość zabawy przy wspaniałej muzyce, oraz skorzystania z wróżb karnawałowych. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.Katarzyna Sobczyk

Magda Barszczewska

Julia Ratecka

Karina Fidelus
karmlo1 karmlo2
karmlo3 karmlo4
karmlo5
 
Szkoły Społeczne im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Towarzystwo Oświatowe "Edukacja"
ul. Inżynierska 2/4
93-569 Łódź
e-mail: biuro@to.edu.pl
tel.:       0-42-636-81-53
KONTO: Towarzystwo Oświatowe "Edukacja" BGŻ SA o/Łódź
24 2030 0045 1110 0000 0020 8320