Bal karnawałowy najmłodszych

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci. Dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas, w dniu 20 lutego 2020 roku. W udekorowanym przez starszych uczniów naszej szkoły akwarium szkolnym, pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci i nauczyciele przebrani byli za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, myszki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tej imprezy.

Dziękujemy uczniom klas VIII za możliwość zabawy przy wspaniałej muzyce, oraz skorzystania z wróżb karnawałowych. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Katarzyna Sobczyk

Magda Barszczewska