Klasa VIb – mimo braku kiermaszowego zamieszania nie rezygnujemy z pomagania!!!

Czas pandemii sprawił, że nie możemy spotkać się i zorganizować akcji kiermaszowej na rzecz potrzebujących. Postanowiliśmy zatem, że rezygnujemy w tym roku z obdarowywania się nawzajem prezentami mikołajkowo-bożonarodzeniowymi, a za pieniądze przeznaczone na te podarunki zakupiliśmy potrzebne przybory szkolne oraz artykuły kosmetyczno-pielęgnacyjne i wsparliśmy dzieci z Domu Dziecka nr 2, mieszczącego się przy ulicy Aleksandrowskiej 137 w Łodzi. W każdej z 19 paczek - bo tylu jest podopiecznych w tym domu dziecka - znalazło się również coś słodkiego:)

Wiemy, że jesteśmy tymi szczęściarzami, którym niczego nie brakuje, ale mamy świadomość, że są dzieci, dla których los niestety nie jest łaskawy. Cieszymy się, że możemy choć w małym stopniu sprawić radość Tym, którzy czekają i mają nadzieję...

18 grudnia w piątek dostarczyliśmy niespodzianki wraz z życzeniami.

A. Dyrała

swieta 6b