ZAPRASZAM UCZNIÓW KLAS 0-III DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ PROMUJĄCĄ „DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI”.

plakat21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny! To właśnie tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa, którego celem jest uświadomienie, że osoby niepełnosprawne mają takie same potrzeby, jak osoby w pełni sprawne.
Oczekują szacunku, tolerancji i akceptacji.
Z tego też tytułu zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji promującej „DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI”.
Solidaryzujemy się w ten sposób z osobami chorymi na Zespół Downa.
W piątek – 19 marca załóżmy kolorowe skarpetki nie do pary. Uczniów klas 0-III zachęcam do przyjścia w nich do szkoły .
Uczniowie mogą również w ten dzień przynieść wykonane „skarpetkowe pacynki”.
Zdjęcia najbardziej kolorowych skarpetek oraz najciekawszych pacynek zamieścimy na stronie internetowej szkoły oraz na Facebooku.

Anna Jakubczyk