Joom!Fish config error: Default language is inactive!

Please check configuration, try to use first active language

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 314

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 315

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 316
Towarzystwo Oświatowe Edukacja - Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

E-mail Print PDF
There are no translations available.

życzyli dziś sobie pracownicy i uczniowie szkół prowadzonych przez Towarzystwo Oświatowe "Edukacja". Klasy starsze zaczęły od seansu filmowego w kinie "Helios", a wychodząc z kina polonista usłyszał strzępy "recenzji": "Najlepszy film, na jakim byłem w życiu!", "Lepsze niż Star >>Warsy<

Później spotkaliśmy się w Szklanej Sali, by obejrzeć program przygotowany przez panią Olę, pośpiewać kolędy i piosenki świąteczne. Wystąpili również ci, którzy zdobyli 1. miejsca w corocznym Konkursie Kolęd. W naszym przedziale klasowym 1. miejsce zajęła klasa VII a, wykonując "Psalm o gwieździe" z "Kolędy Nocki" E. Brylla. Zachwyt wzbudziła też Oliwia, która, zapraszając do zabawy nauczycieli, świetnie wykonała przebój "Let it snow".

Później zasiedliśmy w salach do klasowych wigilii. Były kolędy, były piosenki, dzielenie się opłatkiem – przedświąteczny nastrój udzielił się wszystkim. Zawitał też św. Mikołaj….

Po południu w Sali Widowiskowej spotkali się nauczyciele ze szkół – podstawowej, gimnazjum i muzycznej, dyrektorzy oraz Zarząd T.O. "Edukacja". Wysłuchaliśmy pięknych pieśni (ach, te panie ze szkoły muzycznej zachwyciłyby niejednego jurora z "Voice of Poland"!) i spróbowaliśmy świątecznych potraw – dziękujemy pani Julicie za wszystkie pyszności!

Wszystkim ludziom związanym z naszymi szkołami, a także naszym sympatykom, życzymy, oczywiście, WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Oby nowy rok był dla nas równie udany….

AndJag