Joom!Fish config error: Default language is inactive!

Please check configuration, try to use first active language

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 314

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 315

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 316
Towarzystwo Oświatowe Edukacja - Dzień Dziecka zawsze powinien być radosny. Taki też był dla uczniów klas 0 - III w naszej szkole.

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Na szkolnym boisku trwała zabawa. Panie nauczycielki zabrały naszych milusińskich w podróż po różnorodnych stanowiskach: malowanie farbami na folii, na płótnie, wykopaliska archeologiczne, malowanie twarzy, robienie biżuterii z koralików, kolorowanie puzzli XXL. Część dzieci brała udział w podchodach, które odbyły się w parku oraz w rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej. Dzieci bawiły się wspaniale również na dmuchanej zjeżdżalni i torze przeszkód. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. Całe przedpołudnie wypełnione było śmiechem, gwarem oraz wesołą zabawą.

To był wyjątkowy dzień, który na pewno długo zostanie w naszej pamięci!

Wychowawcy 0 – III
K. Czternastkiewicz,