Joom!Fish config error: Default language is inactive!

Please check configuration, try to use first active language

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 314

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 315

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 316
Towarzystwo Oświatowe Edukacja - Wycieczka VII b po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich

Wycieczka VII b po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich

E-mail Print PDF
There are no translations available.

W piątek 8 czerwca pojechaliśmy na wycieczkę do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich zorganizowaną przez naszych kolegów - Adasia i Stasia, w ramach realizacji projektu „Moja Mała Ojczyzna”.

Po przejechaniu autobusem numer 77 na Dworzec Fabryczny, przesiedliśmy się w kolejny - dojeżdżający pod sam park. W Imielniku Nowym spotkaliśmy się z chłopakami. Wtedy już wszyscy w komplecie, przeszliśmy do Dobieszkowa, a następnie do lasu w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich.

Przed wejściem do lasu poznaliśmy jego historię, dowiadując się m.in. o pozostałościach bunkrów. Następnie odbył się dłuuugi spacer po tym zalesionym obszarze, podczas którego poznaliśmy wiele ciekawostek - o strasznych kłusownikach czy o wycinaniu drzew w dobrej sprawie! Nasz wychowawca – pan Łukasz - również dorzucił kilka słów od siebie - między innymi o parowach i ich powstawaniu (jest to typ doliny).

Pod koniec wycieczki zjedliśmy na obiad pizzę w domu Adasia i Stasia. Po obiedzie pograliśmy w berka i chowanego. Bardzo nam się podobała ta wycieczka. Dziękujemy mamie Adama i Stasia za okazaną pomoc w organizacji wycieczki i obiadu.

Maks & Kuba