Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 314

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 315

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/edukacja_www/www/plugins/system/jfrouter.php on line 316
Towarzystwo Oświatowe Edukacja - Konsultacje dla uczniów SP
Towarzystwo Oświatowe EDUKACJA jest organizacją pożytku publicznego KRS 0000141749

 

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konsultacje dla uczniów SP

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Konsultacje dla uczniów w roku szkolnym 2018/19

Klasy I - III

Lp. Nauczyciel Dzień tygodnia Godzina Sala
1.

Bożena Banasiak

środa 8.05-8.50 24
2.

Magdalena Barszczewska

czwartek

14.55-15.40

26
3.

Małgorzata Bieniek

środa

8.05-8.50

2
4. Lidia Gałęcka piątek

8.05-8.50

27
5. Iwona Koszlaga czwartek 14.55-15.40 27
6. Joanna Słonecka - Micyk środa 8.05-8.50 29
7. Jolanta Witczak poniedziałek 8.05-8.50 20

Klasy IV - VIII

Lp. Nauczyciel Dzień tygodnia Godzina Sala
1.

Katarzyna Bobińska - Kopania

poniedziałek 14.55-15.40 34
2.

Ewa Ciemnicka

3.

Anetta Dyrała

wtorek

14.00-14.45

B
4.

Agnieszka Eljasik

wtorek

14.55-15.40


5.

Aneta Formańska

poniedziałek

14.55-15.40

35
6. Andrzej Jagieło wtorek 7.40-8.05 10
10
czwartek 7.40-8.05
7.
Inga Jastrzębska

wtorek (IVb)
14.00-14.45 24
piątek (VIab)
8.05-8.50
19
8. Małgorzata Kaźmierczak poniedziałek
14.55-16.30
31
9. Tomasz Kędrzyński wtorek 14.55-15.40 26
10. Zofia Kita poniedziałek 14.55-15.40 26
11. Anna Kolbuszewska środa 15.45-16.30 30
12. Beata Ligocka poniedziałek

14.55-15.40

22
środa

14.55-15.40

11
13. Małgorzata Marcinkowska czwartek

14.55-15.40

18
14. Aleksandra Jaworska wtorek (IVc)

14.55-15.40

27
środa (Vab)

8.05-8.50

18
15.
Krystyna Nowotny
czwartek

7.20-8.05

22
piątek

7.20-8.05

22
16. Jolanta Pabisiak wtorek

14.00-15.40

34
piątek 14.00-15.40 34
17. Łukasz Pilżys wtorek 14.00-14.45 30
czwartek 14.55-16.30 11
18. Katarzyna Turek wtorek

14.55-15.40

10
czwartek (IVa/V)

8.05-8.50

23
19. Magdalena Więckowska czwartek (konkurs)
8.05-8.50 36
20. Magdalena Zając środa 15.45-16.30 18
21. Dominika Zelerowicz czwartek 14.00-14.45 22
22. Anna Zmysłowska
poniedziałek 14.55-15.40 30
środa (Va)
8.05-8.50 23
 
Szkoły Społeczne im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Towarzystwo Oświatowe "Edukacja"
ul. Inżynierska 2/4
93-569 Łódź
e-mail: biuro@to.edu.pl
tel.:       0-42-636-81-53
KONTO: Towarzystwo Oświatowe "Edukacja" BGŻ SA o/Łódź
24 2030 0045 1110 0000 0020 8320